Przejdź do treści

Praca: Pracownik socjalny w ośrodku pomocy społecznej

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracownik socjalny w ośrodku pomocy społecznej
Miejsce pracy: Szczytna
Numer: StPr/21/1416
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie zadań pracownika socjalnego wynikających z aktualnie obowiązującej ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 roku (Dz. U. z 2020 r. poz. 1876 ze zm) .2. Realizacja zadań aktywnej integracji i pracy socjalnej.3. Praca socjalna.4. Wdrażanie nowych form pracy socjalnej w oparciu o wytyczne standaryzacji pomocy społecznej.5. Pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samopomocowych w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych osób, rodzin, grup i środowisk społecznych.6. Współpraca i współdziałanie z innymi specjalistami w celu przeciwdziałania i ograniczania negatywnych skutków zjawisk społecznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Szczytna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku