Przejdź do treści

Praca: Pracownik - sprzątanie biura

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Pracownik - sprzątanie biura
Miejsce pracy: Wrocław / ul. Piorta Skargi
Obowiązki:
  • Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych
Wymagania:
  • Sumienność i punktualność
  • Dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku, od 16.00 do 22.00 (6h)
  • Możliwość uzyskania stałego, wieloletniego zatrudnienia
  • Terminowe wypłaty

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ISS Facility Services Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej ISS Facility Services Sp. z o.o.. w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.