Praca: Pracownik Zakładu Mięsnego bez znajomości języka angielskiego

Oferta nieaktualna
Oferta numer: 1961062, z dnia: 20-04-2018

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dla naszego klienta z siedzibą w Boxtel szukamy pracowników produkcyjnych do pracy w zakładach mięsnych. Nasz klient to lider branży przetwórstwa mięsnego na terenie Holandii.

Pracownik Zakładu Mięsnego bez znajomości języka angielskiego
Miejsce pracy: Holandia, Boxtel
OPIS STANOWISKA:

Praca w zakładzie mięsnym na różnych działach w tym przy pakowaniu mięsa, wieszaniu półtusz na hakach. Praca również dla operatorów wózków widłowych z holenderskim certyfikatem i doświadczeniem na powyższym stanowisku.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy z mięsem
  • Motywacja do pracy w zakładzie mięsnym
  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane
OFERUJEMY:
  • BONUS WIOSENNY o szczegóły prosimy pytam w biurach SBA Flex Recruitment
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
  • Zakwaterowanie
  • Obsługę kadrowo-administracyjną
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-zakladu-miesnego-bez-znajomosci-jezyka-angielskiego_1961062.html