Przejdź do treści

Praca: Praktykant/ka ds. rekrutacji (płatna praktyka)

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.
Praktykant/ka ds. rekrutacji (płatna praktyka)
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalach,
  • selekcja nadesłanych aplikacji,
  • udział w executive i direct search,
  • umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne,
  • współpraca z portalami ogłoszeniowymi i politechnikami,
  • sporządzanie profili kandydatów.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego, mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Nauki Społeczne),
  • umiejętności zdobywania i analizowania informacji,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1/B2,
  • samodzielności i zaangażowania w zakresie realizacji powierzonych zadań.
Oferujemy płatną praktykę z możliwością rozwoju i nauki w obszarze rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/praktykant-ka-ds-rekrutacji-platna-praktyka_2098150.html Aplikuj »
Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, prowadzonej przez firmę Comatec Poland Sp. z o.o. od 26 maja 2018 r.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"