Przejdź do treści

Praca: Prawnik / Specjalista z zakresu prawa karnego

Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią oferującą kompleksową pomoc w sprawach odszkodowawczych. Do naszych kluczowych obszarów należy uzyskiwanie świadczeń dla poszkodowanych w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, gospodarstwie rolnym oraz w wyniku wystąpienia błędów medycznych. Świadczymy również pomoc prawną w postępowaniach karnych z zakresu wypadków drogowych w charakterze obrońcy oraz pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.

Prawnik / Specjalista z zakresu prawa karnego
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa prawna klientów kancelarii głównie w zakresie prawa karnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu wypadków drogowych,
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego prowadzenia sprawy,
  • stawiennictwo na rozprawach w Sądach oraz na czynnościach procesowych w Prokuraturach,
  • sporządzanie pism procesowych, w tym środków odwoławczych oraz opinii prawnych,
  • wsparcie z zakresu prawa karnego pozostałych pracowników kancelarii i spółek zależnych,
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • uprawnienia adwokata/radcy prawnego, bądź rozpoczęty co najmniej 2. rok aplikacji adwokackiej/radcowskiej
  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu wypadków drogowych będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i ustalanie dalszego postępowania w sprawie,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność i dokładność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • łatwość nawiązywania relacji, empatia oraz zaangażowanie,
  • asertywność, umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • umiejętność pracy pod presją czasu nad wieloma sprawami równocześnie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • program szkoleń,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę w młodym zespole.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/prawnik-specjalista-z-zakresu-prawa-karnego_2024100.html
Do aplikacji proszę dołączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym przez Kancelaria Radców Prawnych P. Śmiałkowski i Wspólnicy sp.k. dla celów prowadzonej rekrutacji na stanowisko Prawnik / Specjalista z zakresu prawa karnego.”

Informacje dotyczące danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności – http://smialkowskiwspolnicy.pl/pl/strona/polityka-prywatnosci/25