Przejdź do treści

Praca: Programista CNC - frezarki, tokarki

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Programista CNC - frezarki, tokarki
Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec, Lwówek Śląski
Nr ref.: CNC/BOL/0518
Obowiązki:
  • sporządzanie analiz technicznych i ekonomicznych,
  • opracowywanie programów CNC dla centrów obróbczych i zespołów skrawania na podstawie CAD (mile widziana znajomość Exapt Plus).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe zawodowe w kierunku technika produkcji/technologia lub profil pokrewny,
  • umiejętność obsługi systemu Sinumernik 840 C/D,
  • szeroka wiedza z zakresu obróbki mechanicznej metalu,
  • zdolności analityczne i interpersonalne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • bieżąca wiedza dotycząca obsługi programów komputerowych (PPS-SAP, MS-Office),
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta (okolice Bolesławca),
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • stały, miesięczny dodatek do dojazdów do miejsca pracy,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość awansu w strukturach organizacji.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/programista-cnc-frezarki,tokarki_1974984.html
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.