Przejdź do treści

Praca: Programista lasera

Oferta nieaktualna

Ogłoszenie numer: 2023560, z dnia 2018-07-30

POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o.

Programista lasera

Miejsce pracy: dolnośląskie / Strzegom

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z przygotowaniem produkcji z naciskiem na programowanie laserowe,
  • praca na podstawie dokumentacji technicznej,
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • wdrażanie zleceń jednostkowych/małoseryjnych jak i wieloseryjnych,
  • przygotowanie produkcji (przygotowanie kart technologicznych, definiowanie zapotrzebowania materiałów i narzędzi),
  • determinacja i dążenie do wyznaczonych celów i rozwiązaniu problemu,
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • pracę na pełny etat - zatrudnienie na podstawie umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku,
  • niezbędne narzędzia,
  • możliwość nadgodzin, jeśli pracownik wyrazi taką chęć,
  • pakiet socjalny oraz dopłata pracodawcy do polisy grupowego ubezpieczenia,
  • szkolenia stanowiskowe.