Przejdź do treści

Praca: Programista .NET

Asseco Data Systems S.A.to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy.

Programista .NET
Miasto: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławic, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Trzebnica, Bogatynia, Chojnów, Strzelin

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Prace programistyczne w ASP.NET MVC
  • Praca w metodyce Agile SCRUM

Możliwość pracy 100% zdalnie

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu ASP.NET MVC
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu C#
  • Dobra znajomość SQL
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (informatyczne lub pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • Znajomość Xamarin framework
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Owoce
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Fundusz kulturalny
    • Darmowa kawa
  • Rozwój zawodowy:
    • Dzielenie się wiedzą
    • Współpraca z ekspertami
  • Warunki zatrudnienia:
    • B2B
    • Home Office
    • Narzędzia pracy
    • Umowa o pracę
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”