Przejdź do treści

Praca: Programista .NET

KOMSA Polska jest dystrybutorem telekomunikacyjnym i IT. Naszą wiedzę i profesjonalizm popieramy wieloletnim doświadczeniem na rynku i zorientowaniem na potrzeby klienta. Łączymy środowisko międzynarodowej korporacji z potrzebami i wyzwaniami rynku lokalnego. Nasz zespół tworzą ludzie dynamiczni i ambitni, realizujący swoje zadania z pasją.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista .NET
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzeniem oprogramowania oraz funkcjonalności w oparciu o technologię MS .NET
  • Nadzorem nad wytwarzanym oprogramowaniem i usuwaniem usterek
  • Nadzorem nad kontrolą wersji oprogramowania
  • Udziałem w projektach i spotkaniach projektowych wykorzystujących dedykowane oprogramowanie (metodologia Scrum/Agile)
Z czego korzystamy?

  • .Net (WinForms; Windows Presentation Foundation – MVVM)
  • Windows Communication Foundation
  • Windows Services
  • Data Access Server
  • Silniki baz danych MS SQL
  • Team Foundation Server

Jeśli masz pasję do programowania, lubisz pracę w zespole, a dodatkowo język angielski nie jest Ci obcy – aplikuj!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę KOMSA POLSKA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżących jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."