Przejdź do treści

Praca: Programista .NET

Programista .NET

Biuro Analiz Biznesowych w Departamencie Systemów Informatycznych

Miejsce pracy: Wrocław
Nr oferty: Z/445
Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania z zakresu windykacji i podatków
  • Utrzymanie jakości oprogramowania stosowanego w Banku
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie incydentów

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Pracę w nowym i rozwojowym obszarze customer experience management – obejmującym szerokie spektrum usług, segmentów klientów oraz funkcji w organizacji
  • Udział w strategicznych projektach
  • Połączenie pracy analitycznej z komunikacją oraz perspektywą klienta
  • Zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę
  • Możliwości wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Pracę w zespole otwartych i kreatywnych osób
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w programowaniu ASP.NET, C#
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz umiejętność programowania w języku T-SQL
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, dobra znajomość CSS, DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML
  • Znajomość platformy ASP.NET MVC silnik Razor
  • Umiejętność budowania rozwiązań z wykorzystaniem narzędzia Entity Framework
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z webserwisami oraz usługami WCF
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemem kontroli wersji TFS2012 i programowania w języku Oracle PL/SQL oraz w VB.NET
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu rozwiązań w oparciu o SSIS, SSRS, SSAS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Zdolności analityczne i systematyczność
  • Kreatywność, profesjonalizm i samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/programista-net_2072024.html

* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody

Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").

Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem: