Praca: Projektant Branży Trakcyjnej / Kierownik Pracowni Projektowej

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest międzynarodowe biuro inżynieryjno-projektowe specjalizujące się w obszarze projektów infrastrukturalnych. Obecnie poszukujemy w zależności od doświadczenia osób na stanowisko:

Projektant Branży Trakcyjnej / Kierownik Pracowni Projektowej
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie oraz nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji projektowej,
  • udział w naradach i spotkaniach z Zamawiającym,
  • prowadzenie korespondencji związanej z projektem,
  • nadzór nad zespołem asystentów,
  • możliwość wyjazdu rocznego do Kopenhagi a następnie powrotu i kontynuacji pracy w Polsce.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia do projektowania w branży elektrycznej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość pracy nad projektami zagranicznymi.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.