Przejdź do treści

Praca: Projektant Instalacji Elektrycznych

Oferta nieaktualna

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych i systemów zabezpieczenia technicznego.

Projektant Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • Samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Wycena projektów oraz tworzenie ofert,
  • Opracowywanie zestawień materiałów i urządzeń oferowanych,
  • Zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • Współpraca z projektantami innych branż,
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i wykonawcami,
  • Wykonywanie obliczeń i symulacji w zakresie projektowania,
  • Udział na spotkaniach branżowych,
  • Bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie w zakresie instalacji elektrycznych,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych minimum 1 rok po uzyskaniu uprawnień,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu NORMA.
Mile widziane:
  • Umiejętność przygotowywania ofert dla potrzeb postępowania przetargowego zgodnie z UPZP,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Ciekawą i motywującą pracę w rozwijającym się zespole,
  • Praca w nowoczesnej firmie zajmującej się elektromobilnością
  • Okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,