Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Przedstawiciel ds. sprzedaży B2B

Masz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych, chcesz pracować z najlepszymi i widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Jako Account Manager  dołączysz do ambitnego zespołu i będziesz odpowiadać za sprzedaż konkurencyjnego na rynku produktu w obszarze MSP.

Przedstawiciel ds. sprzedaży B2B
To możesz mieć:
  • Stały dochód podstawowy oraz atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Karta paliwowa, laptop, telefon komórkowy
  • Wsparcie asystenckie Call Center oraz narzędzia prospectingowe
  • Program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju
  • Współpraca z marką cieszącą się ogromnym zaufaniem Klientów
To będziesz robić:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z segmentu MSP
  • Sprzedaż ubezpieczeń grupowych oraz opieka nad portfelem
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Nationale Nederlanden wśród klientów biznesowych
To musisz mieć:
  • Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • Przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi

Dołączdonas!

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca Usług Serwisowych

OCZEKUJEMY: min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem), zaangażowania i nastawienia na realizację celów, pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych, umiejętności...

Koordynator Projektu

ZAKRES ZADAŃ: aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całego kraju, obsługa klientów aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów, współtworzenie oraz realizacja polityki cenowej, sporządzanie wycen i kosztorysów, udzielanie klientom wsparcia...

Architectural Sales Representative

Working with the Sales Director Global and the Area Sales Manager CEE, the successful candidate will increase sales and profit by developing relationships primarily with architects, designers, contractors and specifiers, and other influencers.   The position...