Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji
Miejsce pracy: Jelenia Góra, Złotoryja, Zgorzelec, Bogatynia, Lubań, Bolków, Bolesławiec, Jawor, Głogów, Polkowice, Wałbrzych i okolice

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i biznesowych,
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o wyznaczone plany sprzedażowe,
  • wsprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
  • budowanie relacji z Klientami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,
  • nastawienia na działanie i aktywność,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się,
  • wykształcenia min. średniego.
 Oferujemy:
  • gwarantowane wynagrodzenie plus prowizja oraz premie,
  • rozwój zawodowy i osobisty dzięki profesjonalnym szkoleniom wdrożeniowym,
  • stałą możliwość współpracy z ludźmi,
  • partnerską atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • jasno określoną ścieżkę kariery.