Praca: Przedstawiciel Handlowy (branża fryzjersko-kosmetyczna)

POLWELL to ogólnopolska sieć profesjonalnych hurtowni fryzjerskich, właściciel marki FALE LOKI KOKI. Dynamiczny rozwój na przestrzeni lat sprawił, że POLWELL jest dziś jednym z najważniejszych dystrybutorów akcesoriów i produktów fryzjerskich w kraju. Aktualnie nasza grupa to sieć 77 profesjonalnych sklepów fryzjerskich FALE LOKI KOKI w całej Polsce. Doskonale zaopatrzone punkty sprzedaży oferują profesjonalne produkty fryzjerskie spośród 50 cenionych na świecie marek i obsługują ponad 20 tysięcy salonów fryzjerskich w całej Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby pełnej zaangażowania, ciekawej nowych doświadczeń, chętnej do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy (branża fryzjersko-kosmetyczna)

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności, samodzielności i sumienności
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • wysokiej orientacji na wyniki klienta

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
  • promowanie produktów
  • realizacja założonego poziomu sprzedaży

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, odwiedź naszą stronę internetową