Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel handlowy ds. diagnostyki molekularnej

Wiemy, że dobrzy i rzetelni pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Zależy nam aby takie osoby dołączyły do naszego zespołu. Praca u nas oznacza samodzielność w działaniu, możliwość realizowania się oraz zapewnia dalszy rozwój umiejętności.

Firma Biovigen Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży odczynników i testów diagnostycznych, oferuje kompleksowe rozwiązania do laboratoriów genetycznych, cytogenetycznych, zajmujących się diagnostyką molekularną nowotworów.

Obecnie poszukujemy zdolnych i ambitnych osób do pracy na podległym terenie:

Przedstawiciel handlowy ds. diagnostyki molekularnej
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Osoby na ww. stanowisku będą odpowiedzialne za sprzedaż testów diagnostycznych, odczynników medycznych i aparatury medycznej na powierzonym terenie.

Opis stanowiska:
  • Sprzedaż i promocja produktów firmy
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem
  • Doradztwo merytoryczne i naukowe w obszarze stosowanych rozwiązań
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (biotechnologia lub pokrewne)
  • Znajomość technik biologii molekularnej
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium IHC
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • Doświadczenie w sprzedaży, odczynników, aparatury medycznej będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielności oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy
  • Obsługa komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
Oferujemy:
  • Pracę w firmie nastawionej na nowoczesne rozwiązania technologiczne
  • Umowę o pracę oraz rzetelny i klarowny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Atrakcyjny system szkoleń (krajowych i zagranicznych)
  • Samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do pracy na powyższym stanowisku
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz.