Praca: Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych

Firma Jaskot

  • obecna na rynku 1995 r.
  • doświadczony dystrybutor techniki rolniczej, komunalnej i leśnej.
  • od wielu lat związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo
Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Lwówek, Bolesławiec, Świdnica, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Lubań, Wałbrzych, Zgorzelec, Złotoryja
Zakres obowiązków:
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy
  • Doradztwo w zakresie wyboru ciągników i maszyn rolniczych
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży
  • Sprzedaż maszyn z oferty firmy
  • Sporządzanie raportów dotyczących wykonywanej pracy.
Kandydata powinny cechować:
  • Doskonała znajomość branży i maszyn rolniczych
  • Doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego, handlowca
  • Pracowitość i pozytywne nastawienie
  • Wysoka kultura osobista i uczciwość
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w ugruntowanej na rynku firmie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Narzędzia potrzebne do pracy w terenie (samochód, komputer, tablet, telefon)
  • Stały rozwój dzięki wielu szkoleniom i stałym kontakcie z najnowszymi technologiami w rolnictwie i technice
  • Miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
Wynagrodzenie:
  • Od 4000 do 9000 zł brutto w zależności od doświadczenia i uzyskiwanych efektów