Praca: Przedstawiciel Handlowy (Systemy automatycznej identyfikacji towarów)

Ogłoszenie numer: 1911924, z dnia 07-02-2018

Lider branży automatycznej identyfikacji towarów, systemów opakowań oraz innowacyjna fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet i opakowań poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (Systemy automatycznej identyfikacji towarów)

Miejsce pracy: / home-office

Nr Ref.: Przedstawiciel Handlowy- Systemy Auto ID

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywną sprzedaż systemów automatycznej identyfikacji towarów oraz materiałów eksploatacyjnych w obszarach produkcji, logistyki, handlu i dystrybucji, wojskowości, administracji oraz służby zdrowia,
  • możliwość sprzedaży systemów końca linii w tym systemów etykietujących,
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie projektów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • współpraca z producentami sprzętu auto id,
  • współpraca z działem materiałów eksploatacyjnych,
  • współpraca z działem technicznym.

Wymagania

Profil zawodowy:

  • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży systemów automatycznej identyfikacji,
  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe techniczne (mile widziane logistyka, inżynieria produkcji, mechatronika),
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego,
  • umiejętności sprzedażowe w obszarze B2B,
  • wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży, orientacja na wynik,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności analityczne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
  • liczne szkolenia branżowe,
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych,
  • możliwość finansowania studiów w tym podyplomowych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy-systemy-automatycznej-identyfikacji-towarow_1911924.html