Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy / Vanseller

Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia handlowego.

Kramel Invest - istniejąca od 30 lat, działająca w branży FMCG firma, partner strategiczny marek Wrigley oraz Mars

obecnie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Vanseller

Miejsce pracy: Wrocław, Trzebnica i okolice

Oferujemy:
  • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;
  • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
  • system szkoleń wdrażających;
  • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum wykształcenia średniego;
  • odpowiedzialności, rzetelności;
  • umiejętności skutecznej komunikacji;
  • prawa jazdy kat. B;
  • dobrej organizacji pracy;
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.

Opis stanowiska:

  • obsługa dedykowanej bazy punktów detalicznych;
  • dystrybucja produktów strefy przykasowej (gum Orbit, batonów Mars oraz innych słodyczy);
  • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel.

Praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych – w zakresie objętym treścią załączonego CV a także wynikającym z art. 221 § 1 k.p. – przez Administratora dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. Wyrażam zgodę, aby Administrator – do chwili odwołania mojej zgody – przechowywał moje dane i wykorzystywał je w celach obecnej oraz przyszłych rekrutacji.

Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o Administratorze i zasadach przetwarzania moich danych osobowych udostępnionych na stronie internetowej www.kramel.pl oraz wiadomo mi, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.