Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy / Vanseller

Kramel Invest – istniejemy od 1989 roku. Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży FMCG. Współpracujemy z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej. Jesteśmy organizacją o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy na terenie całego kraju zatrudniając ponad 500 pracowników.

Szukasz pracy? Jesteś komunikatywny, przedsiębiorczy, nastawiony na sukces?

Dołącz do nas! Nie musisz posiadać doświadczenia handlowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Vanseller

Miejsce pracy: Oleśnica, Głogów

Nr Ref.: PH/dolnośląskie

Oferujemy:
  • udział w strukturach ogólnopolskiej firmy zatrudniającej ponad 500 pracowników;
  • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
  • system szkoleń wdrażających;
  • opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe.
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum wykształcenia średniego;
  • odpowiedzialności, rzetelności;
  • umiejętności skutecznej komunikacji;
  • prawa jazdy kat. B;
  • dobrej organizacji pracy;
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem.
Opis stanowiska:
  • realizacja kompleksowej usługi Serwisu Strefy Kasy poprzez pełnienie roli mobilnego sprzedawcy produktów z oferty firmy Kramel;
  • praca w oparciu o własną działalność gospodarczą - oferujemy pełne wsparcie w zakresie dopełnienia formalności oraz pokrywamy wszelkie dodatkowe koszty związane z założeniem/ prowadzeniem działalności.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy-vanseller_1953784.html