Praca: Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej

Przedstawiciel Handlowy w branży stolarsko-meblarskiej
Miejsce zamieszkania: Wrocław, Rawicz, Żmigród i okolice
Twoje zadania:
  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – producenci mebli, tartaki, dekarze, zakłady stolarskie
  • Promowanie produktów oferowanych przez Würth, w szczególności: okuć meblowych, chemii technicznej, narzędzi, elementów złącznych
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblu
  • Monitorowanie rynku
Twój profil:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) lub/i doświadczenie w pracy na stolarni, przy produkcji mebli, jako montażysta
  • Doświadczenie z produktami stosowanymi w stolarstwie, przy produkcji mebli, ciesielskimi, przy produkcji i montażu stolarki otworowej (drewno, pcv, alu), chemii technicznej, narzędzi oraz elementów złącznych (mile widziane)
  • Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów w branżach: drewnianej, stolarskiej, okuć meblowych, stolarki otworowej , budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Prawa jazdy kat. B
Gwarantujemy Ci:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Samochód służbowy (segment B/C)
  • Nowoczesny system komunikacji - tablet ipad usprawniający pracę handlowca
  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej