Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu.

Obecnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Polkowice, Prochowice, Szklarska Poręba, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Środa Śląska, Świebodzice, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

Obowiązki na stanowisku:

  • samodzielne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji,
  • sprzedaż usług,
  • doradztwo i analiza potrzeb Klienta,
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert,
  • organizacja spotkań biznesowych,
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług
  • raportowanie o wynikach do przełożonego.

Umiejętności:

  • doświadczenie w handlu min. 3 lata
  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)

Warunki:

  • umowa o pracę, pełen etat
  • wynagrodzenie w postaci podstawy + prowizji
  • szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe
  • system benefitów:
    • bony świąteczne
    • opieka medyczna
    • Karta Multisport
  • Zatrudnienie od zaraz!

Pamiętaj także o odpowiedniej klauzuli, abyśmy mogli się skontaktować:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.