Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie numer: 2015193, z dnia 04-07-2018

TOMAX POLAND sp. z o.o.

Ogólnopolski dystrybutor marek takich jak:
Milwaukee, Hitachi, Festool, DeWalt, Makita, Beta, Wiha, Magnum, Scheppach, CMT, RUBI, Vander, NAC, Gepard i wiele innych

Siedziba firmy: centralna Polska

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i rozwój współpracy ze sklepami i hurtowniami narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,
  • Realizowanie planów sprzedaży na wyznaczonym terenie,
  • Przygotowywanie ofert i wycen dla klientów,
  • Podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania klientów,
  • Współtworzenie strategii działania firmy,
  • Dzienne raportowanie pracy.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w branży narzędziowej na stanowisku handlowym - warunek konieczny,
  • Znajomość topografii obsługiwanego terenu,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych procedur i zasad,
  • Komunikatywność, dynamika, kreatywność, upór w dążeniu do celu oraz samodyscyplina.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Motywacyjny system wynagrodzenia,
  • Interesującą pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole,
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, tablet, telefon),
  • Stałe wsparcie działu marketingu,
  • Możliwość grupowego ubezpieczenia na życie.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_2015193.html