Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2024369, z dnia 20-07-2018

Firma zajmuję się sprzedażą produktów białego montażu.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:

Nr Ref.: PH/2018

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży (kanał tradycyjny + kanał DIY).
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz sporządzanie zamówień podczas wizyt.
  • Dbałość o dostępność asortymentu na stanie magazynowym sklepu i dążenie do jej 100% obecności.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Rozwój kanałów sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych..
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów w rynek.
  • Monitorowanie sprzedaży oraz analiza działań konkurencji.
  • Obsługa reklamacji jakościowych i marketingowych.
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej .
  • Prowadzenie bazy danych klientów aktywnych oraz potencjalnych.
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla sprzedawców.
  • Prowadzenie ankiet oraz badań rynkowych wg bieżących potrzeb.
  • Terminowe raportowanie przeprowadzonych działań zgodnie z raportem wizyt Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Biegła znajomość programów MS Office, a przede wszystkim Excela.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • komunikatywność, konsekwencja i skuteczność w działaniu.
  • Znajomość branży budowlanej jako warunek konieczny.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie odpowiadające aktualnym wymaganiom rynkowym.
  • Pracę w młodym, energicznym zespole.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_2024369.html