Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2096241, z dnia 20-09-2018

AMA Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy AMA.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą części zamiennych do maszyn i aplikacji rolniczych.

Więcej o firmie na www.ama-parts.pl

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Branża: Sprzedaż części do maszyn rolniczych
  • Współpraca z dotychczasowymi Partnerami Handlowymi
  • Rozwój sieci sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych

Wymagania

  • Znajomość branży rolniczej - części zamienne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i zdyscyplinowanie
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w polskim oddziale międzynarodowej grupy AMA
  • System szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od sprzedaży
  • Samochód oraz pozostałe niezbędne narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_2096241.html