Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel handlowy

Firma importująca wina i alkohole mocne z niemal całego świata, współpracująca z ponad 90 dostawcami zagranicznymi i polskimi dostawcami, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Przedstawicieli Handlowych w branży alkoholowej w  Warszawie i w całej Polsce

Przedstawiciel handlowy
Opis stanowiska:
  • sprzedaż produktów firmy do odbiorców sektora handlowego i indywidualnego, kompleksowa obsługa klienta
  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami
  • realizację celów sprzedażowych
  • organizację i nadzór nad działaniami promocyjnymi
  • przepływ informacji handlowej pomiędzy firmą a klientami
  • raportowanie wyników i monitoring rynku
  • wykonywanie wyżej wymienionych zadań na terenie: Warszawa, województwo mazowieckie lub w całej Polsce
Poszukujemy osoby z:
  • z doświadczeniem w pracy z rynkiem alkoholowym na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży
  • z pełną dyspozycyjnością
  • z inicjatywą, zaangażowaniem oraz silną motywacją do osiągania celów
  • zdolnościami organizacyjnymi i komunikacyjnymi
  • z otwartością na ludzi, nowe wyzwania
  • dobrą umiejętnością obsługi komputera (pakiet Office)
  • prawem jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premie)
  • narzędzia pracy: szkolenia, samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • realizację zadań w ambitnym i nastawionym na sukces zespole
  • jesteśmy otwarci na pomysły oraz możliwość ich wdrażania
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).