Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 3166109, z dnia 2020-03-11

VERKATTO to marka wysokiej jakości narzędzi, przeznaczona do profesjonalnego i amatorskiego użytku.

W związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem udziału w rynku, właściciel marki - firma z 25 letnim
doświadczeniem w branży poszukuje:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Bogatynia, Lubań, Zgorzelec

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami
  • Planowanie oraz rozwijanie sprzedaży
  • Prezentacja produktów z oferty VERKATTO

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej branży materiałów budowlanych, narzędzi i elektronarzędzi
  • Zdolności organizacyjne, umiejętności planowania i podejmowania decyzji
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie z ugruntowaną 25 letnią tradycją
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Auto służbowe oraz niezbędne narzędzia pracy