Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2001518, z dnia 18-06-2018

Firma „WOOD GLASS TEAM” Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • budowanie sieci dystrybucji – nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami,
  • współpraca z dealerami, firmami budowlanymi i  i salonami sprzedaży stolarki otworowej,
  • zapewnienie oczekiwanego poziomu sprzedaży w wyznaczonym regionie,
  • zapewnianie doradztwa technicznego dotyczącego produktu, usług i serwisu.

Region działania: województwa: śląskie, dolnośląskie i małopolskie (Polska Południowa)

siedziba pracodawcy: Strzelno – kujawsko-pomorskie

Wymagania

  • znajomość branży stolarki otworowej,
  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych, wycen, kosztorysów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych ,
  • dobre zdolności organizacyjne,
  • samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • mile widziane szkolenia z zakresu technik sprzedaży.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do kwalifikacji i zaangażowania – związany z wynikami pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód służbowy, laptop)
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_2001518.html