Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Handlowy

Jesteśmy oddziałem szwajcarskiego producenta systemów mocowań, systemów pomiarowych, automatyzacji i integracji produkcji. Firma Erowa oferuje kompletne rozwiązania służące podnoszeniu efektywności produkcji w narzędziowniach i innych gałęziach przemysłu metalowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca obróbki skrawaniem lub mocowań mile widziane
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • działania sprzedażowe w terenie z już istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami
  • doradztwo handlowe
  • negocjacje handlowe i techniki sprzedaży
  • współpraca z zespołem sprzedaży biurowej w celu dostarczenia klientom najlepszych rozwiązań

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone premiami
  • auto służbowe (również do użytku prywatnego)
  • pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • oferta dotyczy pracy stałej