Praca: Przedstawiciel Medyczny – Specjalistyka - Ginekologia

HSK Consulting lider w dziedzinie rekrutacji, szkoleń i outsourcingu poszukuje dla swojego Klienta globalnej firmy specjalizującej się w ochronie zdrowia kobiet, kandydatów do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Medyczny – Specjalistyka - Ginekologia
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Misją naszego Klienta jest innowacyjność, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych, dbanie
o najwyższą jakość produktów i procesów a także szacunek i współpraca przyczyniające się
do poprawy jakości życia ludzi na całym świecie

Opis stanowiska:
  • Promowanie leków, które zapewniają polskim pacjentkom dostęp do terapii najwyższej jakości, a co za tym idzie - zwiększające jakość ich życia;
  • Prowadzenie prezentacji i spotkań promocyjnych z lekarzami ginekologami;
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej;
  • Dbanie o dobry wizerunek Firmy.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego;
  • Praca ze środowiskiem ginekologicznym będzie Twoim dodatkowym atutem;
  • Wysokich standardów etycznych;
  • Nastawienia na cel;
  • Umiejętności obsługi komputera (MS Office);
  • Prawa jazdy kat. B i praktyki w prowadzeniu auta.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w międzynarodowej innowacyjnej firmie;
  • Ponad rynkowe wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Opiekę medyczną;
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy;
  • Duży poziom samodzielności;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy.
„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HSK Consulting Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.