Przejdź do treści

Praca: Przedstawiciel Regionalny

Firma BZK Group Sp. z o. o. poszukuje dwóch kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Regionalnego w Polsce Centralnej oraz Południowo-Zachodniej.

Przedstawiciel Regionalny

Miejsce pracy: Głogów, Polkowice, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubań, Lubin, Zgorzelec, Jawor, Kamienna Góra, Złotoryja

Zakres zadań:

  • Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie,
  • Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym,
  • Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z proponowanych rozwiązań logistycznych,
  • Systematyczne pozyskiwanie nowych potencjalnych dostawców,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji o bieżącej sytuacji w podległym regionie w zakresie plonów, jakości, ilości magazynowej oraz działań rynkowych konkurencji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz całej grupy kapitałowej wśród producentów rolnych,
  • Przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych,
  • Działania w osiąganiu coraz większego udziału procentowego Grupy w skupie od gospodarstw rolnych we wszystkich zakresach kontraktacji i skupu jakie prowadzi Spółka na rzecz Spółek z grupy kapitałowej oraz na pozostałe działania handlowe Spółki,
  • Opracowywanie modeli stałej współpracy z dostawcami oraz bieżące działania handlowe w podległym regionie zmierzające do budowania coraz większego udziału Grupy w regionalnym rynku,
  • Reprezentowanie Spółki na spotkaniach z producentami rolnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe rolnicze,
  • Doświadczenie branżowe min. 2 lata,
  • Znajomość zasad produkcji rolnej,
  • Wiedza o gospodarce magazynowej,
  • Znajomość zasad konserwacji surowców rolnych,
  • Znajomość zasad handlu i logistyki towarów rolnych,
  • Umiejętność pracy z komputerem w obszarze Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Premię zależną od osiąganych wyników,
  • Samochód służbowy,
  • Komputer plus internet mobilny,
  • Telefon komórkowy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-regionalny_2048715.html
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.