Przejdź do treści

Praca: Recepcjonista / Psycholog

Ogłoszenie numer: 2154403, z dnia 2018-11-14

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to największy i najbardziej dynamicznie rozwijający się Resort nad polskim morzem o pow. ok. 12 ha działający od 1994r.

Recepcjonista / Psycholog

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • checkin, checkout, w tym wystawianie faktur VAT
  • przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych
  • bieżąca obsługa gości
  • 1/4 etatu pracy w charakterze psychologa
  • 3/4 etatu pracy na stanowisku recepcjonisty
  • praca w Jarosławcu (zachodniopomorskie)

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność

Oferujemy

  • zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji
  • praca zmianowa
  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
  • praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
  • praca stała od zaraz

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca prac.