Przejdź do treści

Praca: Referent ds. administracyjnych

Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: RA/W2/09/2018
Zadania:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę studentów Wydziału.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem, gromadzeniem i archiwizowaniem planów studiów I, II stopnia,
  • zakładanie i archiwizowanie akt osobowych studentów,
  • przygotowywanie i archiwizowanie protokołów egzaminów i zaliczeń,
  • przygotowywanie i sprawdzenie indeksów elektronicznych oraz kart egzaminacyjnych,
  • przygotowywanie i doręczanie decyzji w indywidualnych sprawach studenta,
  • przygotowywanie dokumentów do obrony oraz związanych z procesem ukończenia studiów,
  • obsługa spraw związanych z odpłatnościami za studia.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe (ekonomiczne, prawnicze),
  • umiejętność obsługi komputera, w tym programów MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • łatwa adaptacja do nowych zadań i sytuacji,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/referent-ds-administracyjnych_2097997.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).