Przejdź do treści

Praca: Referent ds. Logistyki

Firma Bad Element Polska Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na stanowisko:

Referent ds. Logistyki
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Zadania:
  • codzienny telefoniczny i mailowy kontakt w języku polskim/angielskim z kontrahentami, magazynierami, kierownikami produkcji
  • obsługa zamówień, nadzór nad terminowością i jakością dostaw
  • koordynacja przesyłek importowych i eksportowych
  • obsługa zleceń transportowych
  • prowadzenie kalendarza dostaw
  • ewidencjonowanie dokumentów transportowych i handlowych
Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny)
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu - dobra organizacja pracy
  • rzetelność oraz dokładność w wykonywanych zadaniach
  • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole i nawiązywania nowych kontaktów
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • znajomość programu Subiekt lub  programu ERP (mile widziana)
  • wykształcenie wyższe (mile widziane)
Oferujemy:
  • interesującą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży prefabrykowanych modułów łazienkowych
  • oferujemy wynagrodzenie w zakresie 3000 - 5000 zł brutto
  • pracę w wyjątkowo miłej atmosferze
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole