Przejdź do treści

Praca: Referent ds. Weryfikacji Umów

Obecnie poszukujemy na stanowisko:
Referent ds. Weryfikacji Umów
Miejsce pracy: Szczawno-Zdrój
Nr ref.: RDWU/12/2017
Opis stanowiska:
  • Rozwój, kreowanie i optymalizacja procesów weryfikacji klienta i dokumentacji pożyczkowej
  • Kompleksowa weryfikacja zdolności kredytowej klientów i dokumentacji pożyczkowej.
  • Wysyłanie, odbieranie i archiwizowanie dokumentacji pożyczkowej
  • Kontakt z klientem zewnętrznym
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników Contact Center
  • Udział w projektach ogólnofirmowych
  • Raportowanie wyników i kontrola działań
  • Tworzenie map, procedur i mierników procesu
Oczekujemy:
  • Wykształcenia minimum średniego.
  • Komunikatywności i otwartości na zmiany
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Dobrej organizacji pracy i elastyczności w działaniu
  • Dobrej znajomości programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienności i dokładności.
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, w spółce będącej częścią Grupy Kapitałowej KRUK
  • Możliwość poznania i pracy zgodnej z filozofią Lean Management
  • Umowę na zastępstwo
  • Możliwość rozwoju kariery w środowisku międzynarodowym oraz udział w innowacyjnych projektach
  • Pakiet świadczeń socjalnych (w tym opiekę medyczną)
  • Rozwój zawodowy w oparciu o ścieżkę kariery oraz liczne szkolenia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/referent-ds-weryfikacji-umow_1881136.html

Informujemy, że administratorem danych jest KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Wołowskiej 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.