Przejdź do treści

Praca: Referent magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Referent magazynowy
Miejsce pracy: Krzyżowice (pow. wrocławski, gm. Kobierzyce), Krzyżowice
Numer: StPr/24/1257
OBOWIĄZKI:
Praca z dokumentami magazynowymi, praca ze skanerem, udział w inwentaryzacjach, kontakt z przewoźnikami, sprawdzanie przesyłek, kontakt z pracownikami biurowymi.Praca na czas określony: 3 lata.Godziny pracy 6:00 - 6:00 - dwie zmiany.Dodatkowe miejsca pracy w tym samym obszarze: 55-040 Kobierzyce, Biskupice Podgórne, ul. Innowacyjna 1, ul. LG 1, ul. LG 1a, ul. LG 3; 55-040 Kąty Wrocławskie; 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, ul. Relaksowa 44Oferta dostępna w sali D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Excel

Wymagania inne:

wykształcenie brak wymagań, znajomość excel, jęz. rosyjski B1 w mowie i piśmie do kontaku z klientami, przewoźnikamistaż pracy min. 3 miesiace na stanowisku magazynier lub pokrewnym, dobra znajomość komputerowych programów magazynowych, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Krzyżowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu