Przejdź do treści

Praca: Referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Oława
Ogłoszenie o naborze Nr 24141

Warunki pracy

• Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie
• Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym
• Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej
• Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe
• Budynek wielokondygnacyjny
• Pomieszczenia biurowe z klimatyzacją na II piętrze budynku
• Budynek nie przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Prowadzenie źródłowej kontroli podatkowej w celu sprawdzenia, czy kontrolowani wywiązują się z obowiązków wynikających z przepisów prawa podatkowego
  • Sporządzanie analizy pokontrolnej w celu ustalenia wysokości uszczuplenia podatkowego
  • Terminowe ewidencjonowanie protokołu kontroli w odpowiednich ewidencjach bądź rejestrach w celu zapewnienia prawidłowych i rzetelnych danych sprawozdawczych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/referent_1939189.html