Przejdź do treści

Praca: Referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Strzelin
Ogłoszenie o naborze Nr 45219

Warunki pracy

-praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
-praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
-praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
-stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
-budynek wielokondygnacyjny, wyposażony w dźwig osobowy,
-budynek przystosowany dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim,
-w budynku znajduje się toaleta dla osób niepełnosprawnych,
-parking przy budynku urzędu z ograniczoną ilością miejsc, z wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Wprowadzanie do systemu informatycznego danych szczegółowych z deklaracji, zeznań i innych dokumentów w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych
  • Przetwarzanie danych przesłanych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych
  • Udzielanie pisemnych informacji podmiotom uprawnionym w celu właściwej realizacji zadań komórki

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe