Przejdź do treści

Praca: Referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Milicz
Ogłoszenie o naborze Nr 64913

Warunki pracy

•Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie,
•Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
•Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej,
•stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe,
•Budynek biurowy 3 piętrowy
•Na parkingu przy budynku, znajduje się miejsce dla osoby niepełnosprawnej
•Wejście do budynku od ul. Składowej przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych
•Tylko na parterze jest toaleta dla osób niepełnosprawnych
•Brak dźwigu osobowego
•Zaplecze socjalne

Zakres zadań

  • Prowadzenie egzekucji administracyjnej należności pieniężnych w celu skutecznego ściągnięcia zaległości podatkowych i innych należności
  • Orzekanie w sprawach postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających w celu zgodnego z prawem rozpatrzenia złożonych środków prawnych
  • Wykonywanie postanowień prokuratora i sądu o zabezpieczeniu majątkowym w celu ich zrealizowania
  • Poszukiwanie majątku zobowiązanych w celu realizacji prowadzonych postępowań egzekucyjnych i zabezpieczających
  • Wprowadzanie danych z dokumentów do obowiązujących w urzędzie systemów informatycznych w celu rzetelnego gromadzenia danych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe