Praca: Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Inwestycji (branża budowlana)

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy w zakresie rozwiązań dachowych, ściennych, stropów zespolonych i lekkich konstrukcji ze stali, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Inwestycji (branża budowlana)
Miejsce pracy:
Nr ref.: RKS/06/2018
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż produktów i usług firmy na terenie Polski południowo-zachodniej (woj. Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie)
  • utrzymanie kontaktów handlowych z klientami B2B i aktywne poszukiwanie nowych
  • kompleksową  obsługę zamówień
  • monitorowanie i raportowanie aktualnej sytuacji na rynku
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży w rynku budownictwa przemysłowego  (sprzedaż w kanale inwestycyjnym
  • samodzielności oraz doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • biegłej znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Nasz Klient oferuje:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • stała, atrakcyjna pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży obsługiwanego regionu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. DOŁĄCZ DO NAS

Abyśmy mogli się z tobą kontaktować w aplikacji prosimy zawrzeć jedną ze zgód do wyboru:

(obecna i przyszła rekrutacja)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice, w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana

(tylko obecna rekrutacja)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Moltton Poland, ul. Francuska 35-37, 40-027 Katowice w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacji i doradztwa personalnego. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Moltton Poland, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie procesem rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

Obowiązek informacyjny

  1. Administratorem Danych jest Moltton Poland, z siedzibą w Katowicach (40-027), ul. Francuska 35-37,
  2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych; Jeśli masz pytania lub chciałbyś cofnąć zgodę prosimy poinformować nas lub wysłać maila na adres : ado@moltton.com
  3. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom i klientom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
  4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy;
  6. Masz prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    3. przenoszenia danych,
    4. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    5. wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)
  7. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.