Przejdź do treści

Praca: Regionalny Kierownik Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 2072192, z dnia 09-09-2018

PLFON to operator telekomunikacyjny specjalizujący się w komunikacji IP. Świadczy usługi VoIP dla Klientów indywidualnych i biznesowych na polskim rynku od 2007 roku. Peoplefone Polska S.A., bo tak dokładnie brzmi nazwa firmy, powstała przy współpracy szwajcarskiego operatora - Peoplefone AG i Media-Saturn Holding Polska.

W chwili obecnej PLFON jest w czołówce polskich operatorów VoIP, a grupę Klientów stanowi ponad 30 000 osób.

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY, PLFON POSZUKUJE aktywnych, ambitnych i zaangażowanych pracowników specjalizujących się w sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych (Wirtualne PBX, SIPTRUNK). Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i dobre kontakty personalne z potencjalnymi kontrahentami będą dodatkowym atutem przy wyborze kandydatów.

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski do pracy na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • praca na samodzielnym stanowisku na wyznaczonym terenie (województwie)
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów z rynku B2B
  • czynne uczestnictwo w spotkaniach z Klientami
  • poszerzanie współpracy z obecnymi Klientami
  • aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy
  • samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego od identyfikacji potrzeb klienta do finalnego złożenia zamówienia
  • realizacja założonych planów sprzedażowych oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji biznesowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • wypracowywanie zaufania wśród Klientów
  • przygotowywanie ofert

Wymagania

  • znajomość rynku telekomunikacyjnego

  • wiedza z zakresu VoIP- warunek konieczny

  • wiedza z dziedziny sprzedaży rozwiązań PBX lub systemów Contact Centre

  • umiejętność negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z Klientami

  • komunikatywność i kompetencje interpersonalne

  • prawo jazdy kategorii B

  • determinacja w realizacji wyznaczonych zadań oraz terminowość

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • duża motywacja i nastawienie na sukces

  • sumienność i dokładność

  • umiejętności analityczne

Oferujemy

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizja za pozyskanych klientów
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie należącej do międzynarodowego Holdingu
  • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia i rozwój kariery poprzez tworzenie własnych zespołów sprzedażowych
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/regionalny-kierownik-sprzedazy_2072192.html