Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim
Robotnik budowlany
Miejsce pracy: Lwówek Śląski
Numer: StPr/21/0405
OBOWIĄZKI:

wykonywanie ław fundament,wylewanie płyt,polerowanie płyt betonowych,zageszczanie gruzu pod budowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Miejsce pracy:

Lwówek Śląski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Pracownik budowlany

Zakres obowiązków: Wykonywanie tras kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Prace ziemne, przygotowanie terenu pod zabudowę urządzeń, Zabudowa zewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym, elektroenergetycznych i teletechnicznych....

Elektromonter

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji i sieci kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Montaż zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych, sterowania ruchem kolejowym i teletechnicznych, Wykonanie instalacji w szafach...

Pracownik Ogólnobudowlany

praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie