Przejdź do treści

Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/24/0154
OBOWIĄZKI:
roboty ogólnobudowlane, modernizacja chodników kostką brukową, oczyszczanie terenów zielonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

obowiązkowość, pracowitość

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Pracownik fizyczny - serwisant toalet przenośnych

- serwis toalet przenośnych- usuwanie usterek- konserwacja- montaż toalet w miejscu docelowymPracownik wraz ze sprzętem będzie dowożony do klienta przez pracownika bądź pracodawcę. Pracodawca przyuczy do wykonywania obowiązków Wymagania inne:

Wykaszanie trawy na skarpach i dnie cieku. Ścinanie krzaków wzdłuż koryt cieków. Czyszczenie koryt rzek z naniesionych zanieczyszczeń. Naptrawa uszkodzonych skarp. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie branżowe...

Ładowacz nieczystości stałych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: