Praca: Sales Manager – surowce do chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej

IPK Sp. z o. o. działa na rynku doradztwa personalnego od 1991 roku.
Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego międzynarodowego dystrybutora specjalistycznych surowców chemicznych z siedzibą w Warszawie, do działu Personal Care, Home Care and I&I, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Sales Manager – surowce do chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej
Nr ref.: AS-SMD/10/18
Lokalizacja: Warszawa lub biuro domowe w miejscu zamieszkania (home office)

Opis stanowiska:
  • nawiązywanie i skuteczne zarządzanie relacjami z klientami i dostawcami;
  • doradztwo w zakresie rozwiązań produktowych i technologicznych dla klientów;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • realizacja założeń budżetowych;
  • analiza trendów rynkowych i działań konkurencji;
  • poszukiwanie nowych możliwości dla produktów na rynku;
  • rozszerzanie portfolio klientów i dostawców.
Wymagania:
  • zaangażowania, dynamizmu, gotowości do częstych podróży służbowych, samodzielności w działaniu;
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmach zajmujących się dystrybucją surowców branży chemii gospodarczej, przemysłowej i
  • instytucjonalnej i/lub doświadczenia w dziale zakupów bądź technologicznym/ R&D w firmach produkujących surowce/ produkty do w/w branż;
  • znajomość polskiego rynku i producentów z branży chemii gospodarczej, przemysłowej i instytucjonalnej,
  • wykształcenia wyższego, atutem będzie wykształcenie chemiczne lub pokrewne;
  • doświadczenia w realizowaniu długofalowych projektów z klientami;
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • nowoczesne stanowisko pracy w biurze i w podróży służbowej (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, etc.),
  • biuro domowe w miejscu zamieszkania (home office) w przypadku osób spoza Warszawy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie pradwo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.