Przejdź do treści

Praca: Sales Manager

Ogłoszenie numer: 1984469, z dnia 25-05-2018

Macrigi LTD jest platformą internetową, której celem jest promowanie wysokiej jakości produktów i usług Made in Italy, w różnych sektorach oraz kategoriach, w sposób, który zapewni wzrost oraz rozwój firm, będących jej częścią.

Inicjatywa zrodziła się z pomysłu Dyrektora Generalnego i założyciela G. Castelli, osoby z ogromną wiedzą w sektorze rzemieślniczym oraz rolno-spożywczym, natomiast rozwinęła dzięki współpracy z wieloma partnerami w różnych sektorach Made in Italy.

Więcej informacji na stronie: www.macrigi.com

Sales Manager

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Zadaniem Sales Managera Macrigi będzie prezentowanie oraz promowanie portalu Macrigi, przy jednoczesnej identyfikacji z projektem i celem biznesowym: ofiarowaniu małym i średnim włoskim firmom możliwości handlu swoimi produktami / usługami poza granicami kraju.

Wymagania

  • Doświadczenie;
  • Doskonała umiejętność analizowania i oceny możliwości handlowych;
  • Intuicja biznesowa;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Duch przedsiębiorczości;
  • Umiejętność pracy w zespole, ale także indywidualnie;
  • Determinacja, ambicja i rzetelność;
  • Elastyczność i łatwość adaptacji;
  • Pragnienie rozwoju zawodowego, zamiłowanie do Made in Italy.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy
  • Możliwość pracy w dynamicznej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 10 000,00zł - 40 000,00zł /miesiąc
  • Możliwość współpracy w oparciu o różne formy zatrudnienia
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sales-manager_1984469.html