Przejdź do treści

Praca: Sales & Product Manager – branża kosmetyczna

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – firmy zaopatrującej polski rynek medycyny estetycznej w produkty i materiały medyczne, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sales & Product Manager – branża kosmetyczna
Nr ref.: PH/PP/9/2018
Miejsce pracy: południowa część Polski

Obowiązki:
  • Prezentacja produktów oraz zabiegów w gabinetach kosmetycznych i spa.
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów.
  • Udział w konferencjach.
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych dla Klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rynku medycyny estetycznej i kosmetycznej.
  • Doświadczenie w kontaktach z gabinetami kosmetycznymi, spa, dermatologami.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word).
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji.
  • Sumienność, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii.
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
  • Praca w systemie home office oraz wyjazdy do Klientów.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/sales-product-manager-branza-kosmetyczna_1917214.html