Przejdź do treści

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Przedsiębiorstwo ENWAR to firma rodzinna, która działa na rynku od 20 lat. Jesteśmy ukierunkowani dla klientów, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjno-logistyczne. Branża metalowa, projektowanie i wdrażanie rozwiązań logistycznych, wspomagających produkcję, wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych oraz infrastruktury technicznej dla zakładów produkcyjnych.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Świebodzice
Opis stanowiska:
  • Dekretacja oraz księgowanie dokumentów finansowo-księgowych wraz z ich podatkową kwalifikacją oraz VAT
  • Kontrola i uzgadnianie kont rozrachunkowych z kontrahentami, potwierdzenia sald
  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych
  • Terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Pozostałe prace wspierające dział księgowości
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe- finanse, rachunkowość
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Systematyczność
Mile widziane:
  • Znajomość środowiska INSert
Oferujemy:
  • Możliwość podjęcia stałej pracy
  • Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.