Przejdź do treści

Praca: Samodzielny elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Samodzielny elektryk
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/19/1907
OBOWIĄZKI:
montaż i serwis instalacji elektrycznych,montaż i serwis instalacji alarmowych,montaż i serwis instalacji domofonowych,wykonawstwo przyłączy kablowych,instalacje uziemiające,instalacje wewnętrzne i zewnętrzne,rozdzielnice elektryczne (instalacja, wymiana istniejących instalacji),zasilania awaryjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: SEP do 1 kV
Uprawnienia: doświadczenie w zawodzie
Uprawnienia: OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI
Uprawnienia: CZYTANIE SCHEMATÓW ELEKTRYCZNYCH

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wysoki poziom kreatywności i zmysłu technicznego, umiejętność organizacji własnego czasu pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań[Umiejętność 1] : znajomość instalacji systemów alarmowych i sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy