Przejdź do treści

Praca: Samodzielny referent ds. dydaktyki

Wydział Politechniki Wrocławskiej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Samodzielny referent ds. dydaktyki
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SRF/06/2018
Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu dydaktycznego.

Zakres obowiązków:
  • obsługa procesu dydaktycznego i studentów w dziekanacie,
  • realizacja zadań od przyjęcia dokumentacji studentów w procesie rekrutacji do procesu dyplomowania,
  • obsługa studentów w sprawach praktyk studenckich,
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą zaliczeń i egzaminów – protokoły zaliczeń,
  • przyjmowanie interesantów i udzielanie informacji – wydawanie zaświadczeń,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie JSOS,
  • obsługa umów między Uczelnią i studentem/doktorantem,
  • obsługa studiów doktoranckich,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym związanym z obsługą procesu dydaktycznego,
  • dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/samodzielny-referent-ds-dydaktyki_2003029.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).