Przejdź do treści

Praca: Samodzielny Technolog - Proces Wtrysku i Ekstruzji

Ogłoszenie numer: 2266894, z dnia 2019-02-18

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 350 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań.

Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Samodzielny Technolog - Proces Wtrysku i Ekstruzji

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • optymalizacja i eliminacja problemów w procesie wtrysku
  • dobór tworzyw przy uruchamianiu nowych produktów
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową
  • współpraca z działami jakości i utrzymania ruchu
  • inicjowanie i czynny udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych oraz technologicznych
  • koordynacja wdrożeń nowych produktów; organizacja i przeprowadzanie testów, optymalizacja technologii produktów obecnie wytwarzanych
  • analiza dokumentacji technicznej i technologicznej; dbałość o jej poprawność i aktualizacje
  • szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze produkcji lub inżynieringu
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw, ekstruzji lub procesów wtrysku
  • ścisła współpraca z kierownikami produkcji i pracownikami produkcji
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność i skuteczność w działaniu
  • chęć dalszego rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • bezpieczną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • dostęp no nowych rozwiązań technologicznych- nowa hala produkcyjna i nowoczesny park maszynowy
  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień